ul. Starowiejska 52 lok 3A, 81-356 Gdynia

  +48 721 050 132

  kancelaria@adwokat-seder.pl

 

 

  Kontakt 

  Lokalizacja  

Adwokat Dominika Sęder

 

Kancelaria Adwokacka należąca do Adwokat Dominiki Sęder to miejsce, w którym możesz liczyć na skuteczną reprezentację swoich interesów oraz stałą i okazjonalną opiekę prawną w każdej sprawie osobistej i zawodowej. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala mi wspierać zarówno osoby prywatne, jak i firmy w osiąganiu korzystnych rozstrzygnięć sądowych sporów.

  O mnie  

O nas

ul. Starowiejska 52, lok. 3A

81-356 Gdynia

+48 721 050 132

 

kancelaria@adwokat-seder.pl

 

Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00

Pod telefonem jesteśmy 24/7

Adres w Gdyni
Godziny otwarcia Biura Adwokat Gdynia
Adwokat biuro Gdynia
Kontakt do Adwokat Gdynia

Aplikację adwokacją odbyłam we wiodącej trójmiejskiej kancelarii specjalizującej się w prowadzeniu spraw dotyczących kredytów powiązanych z walutą CHF, tzw. „spraw frankowych”. Jednocześnie, od 2013 r. współpracowałam z kancelariami radcowskimi i adwokackimi zdobywając doświadczenie w sprawach z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego, bankowego i gospodarczego.

 

Uprawnienia i certyfikat mediatora uzyskałam po ukończeniu szkolenia przeprowadzonego przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

 

Moją wizytówką jest indywidualne podejście do klienta, odważne i kreatywne działanie, poszukiwanie rozwiązań i pełne zaangażowanie w sprawę. W swojej praktyce kieruję się zasadami etyki i najwyższej staranności. Zapewniam szczerą i otwartą komunikację z klientem oraz przejrzyste zasady współpracy.

Adwokat porady Polska